Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową inwestycję RadioSfera, której realizacja nastąpi w 2018 roku.
RadioSfera to unikalny zespół 4 nowych dwukondygnacyjnych  domów w zabudowie szeregowej z indywidualnymi garażami, ogrodami oraz przestronnymi tarasami.

Oferta, którą przygotowaliśmy zainteresuje każdego, kto oczekuje domu:

 • W doskonałej lokalizacji,
 • Perfekcyjnie zaprojektowanego z przemyślanym rozkładem pomieszczeń,
 • Wybudowanego z doskonałej jakości materiałów,
 • Wyposażonego w funkcjonalny osprzęt,
 • Położonego w cichej okolicy,
 • Z własnym ogrodem oraz tarasem,
 • Z niskimi kosztami utrzymania.

Lokalizacja inwestycji wśród świetnie rozwiniętej infrastruktury sprawia, że w zasięgu kilku minut piechotą, można dostać się do szkoły (z basenem), sklepu, hali sportowej, przychodni, Kościoła  i wielu innych miejsc użyteczności publicznej. Kameralny zespół 4 domów w zabudowie szeregowej tworzy bezpieczną enklawę i wspaniałą sąsiedzką atmosferę zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Transport publiczny (przystanki autobusowe i dworzec kolejowy) położone są w niedalekim sąsiedztwie. Dodatkowym atutem jest znakomite połączenie samochodowe. Drogowa Trasa Średnicowa czy Droga Krajowa 88 znajdują się w odległości nie większej niż 4 minuty jazdy samochodem. W ciągu kolejnych kilku minut dotrzeć można do Autostrad A1 oraz A4.

Wszystkich Państwa, zainteresowanych zakupem domu w tej inwestycji, zapraszamy do kontaktu i na spotkanie z nami. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie. Przedstawimy przejrzystą ofertę bez haczyków i odnośników. Na życzenie, oprowadzimy Państwa po terenie inwestycji.

W cenie domu zapewniamy Państwu:

 • Ogrodzoną działkę o powierzchni od 232mkw do 476mkw,
 • Własny garaż o powierzchni 17mkw wraz z miejscem postojowym,
 • Elektryczne rolety zewnętrzne we wszystkich oknach,
 • Wszystkie media w budynku (gaz, prąd, woda, kanalizacja),
 • Drzwi zewnętrzne oraz wysokiej klasy okna z wkładami trójszybowymi,
 • Schody żelbetowe,
 • Doskonale wyizolowany dach plaski z nowoczesnym pokryciem,
 • Ściany wykonane w technologii  firmy Wienerbergera „Profi”,
 • Przygotowanie projektowe i wykonawcze pod najnowsze rozwiązania technologiczne XXI wieku (wentylacja mechaniczna, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe).

W budowane domy, poza doskonałymi materiałami, wkładamy także całą wiedzę użytkową jaką posiadamy w temacie budowy, aranżacji, energooszczędności i funkcjonalności domów. Stosujemy tylko markowe produkty takie jak: trójszybowe okna klasy A, doskonałe ocieplenie i szlachetne tynki, elektryczne rolety okienne zewnętrzne we wszystkich oknach, barierki balkonowe ze stali nierdzewnej – a wszystko to oparte na mocnych wylanych z wodoodpornego betonu W8 płytach fundamentowych.

Cały teren jest ogrodzony i wyrównany – podjazdy i chodniki wykonane z galanterii betonowej. Od południowego wschodu przygotowano miejsca pod obszerne tarasy, na które dostaniecie się Państwo przez duże, nowoczesne, rozsuwane drzwi tarasowe, zabezpieczone roletą z­­ewnętrzną.

Każdy z oferowanych domów jest dwupoziomowy i składa się z przedpokoju, garażu wraz z pomieszczeniem technicznym, częściowo otwartej na salon  kuchni wraz z spiżarnią, salonu z wyjściem na taras i toalety na parterze oraz czterech przestronnych pokoi, pomieszczenia technicznego, holu i dużego pokoju kąpielowego  na piętrze.

Zapewniamy czytelne, jasne i precyzyjne umowy bez „haczyków”. Możemy pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego (współpracujemy z firmą Notus Finanse­­­­­). Nasze doradztwo przed i po zakupie, wraz z pomocą techniczną w wykończeniu, to gwarancja podjęcia właściwej decyzji w tak ważnej i kosztownej sprawie jaką jest zakup i wyposażenie domu. Chętnie pokażemy inne oddane do użytku przez nas inwestycje, żebyście mogli Państwo sami  sprawdzić i ocenić dbałość o szczegóły oraz detale budowanych przez nas domów . Na zakupione segmenty mieszkalne wystawiamy fakturę VAT – wszystkie podane ceny są cenami brutto, uwzględniającymi koszt działki. Kupujący zwolniony z opłaty podatku PCC.